URZĄD MIASTA I GMINYNIEMCZA

 

Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Wyniki głosowania na Budżet Obywatelski 2019

Zgodnie z treścią §9 ust. 2 oraz §10 ust. 6 Zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego w Gminie Niemcza na rok 2019, po posiedzeniu Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego z dnia 05.09.2018 r. ogłasza się wyniki przeprowadzonego głosowania na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego wydała 225 opieczętowanych i ponumerowanych kart do głosowania. Zwrócono pełen komplet (225 kart). W toku przeprowadzonego zliczania głosów odnotowano 119 kart do głosowania, na których nie oddano żadnego głosu i 106 kart zawierających przynajmniej jeden podpis. Oddano łącznie 1741 głosów, z czego 36 uznano za nieważne (brak podpisu lub numeru PESEL).

Na obszarze wiejskim zwyciężył projekt nr 3 pn. „Modernizacja i remont sali wiejskiej w Gilowie”. Projekt zdobył 447 głosów (25,7% wszystkich głosów).

Na obszarze miejskim (Niemcza) zwyciężył projekt nr 9 pn. „Aktywny plac zabaw „Na dróżkach””. Projekt zdobył 197 głosów (11,3% wszystkich głosów).

Szczegóły dotyczące podziału głosów dostępne są w załączniku nr 1 do Informacji.

Gratulujemy autorom projektów oraz dziękujemy mieszkańcom za prospołeczną postawę i propagowanie idei Budżetu Obywatelskiego w społeczności Gminy Niemcza.

Informacja o wynikach głosowania (PDF)

Załącznik nr 1 (PDF)

 

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze