Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wyróżnienia dla strażaków z Niemczy podczas  Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wyróżnienia dla strażaków z Niemczy podczas  Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka

 

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka odbyły się 21 maja 2024 roku na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie. W uroczystym apelu w gronie zaproszonych gości był Burmistrz Niemczy Rafał Pawłowski.

W  gronie odznaczonych strażaków znalazł się przedstawiciel naszej gminy Komendant Oddziału Miejsko –  Gminnego  OSP w Niemczy i Prezes OSP Przerzeczyn – Zdrój  Marcin Walulik, wyróżniony odznaką resortową.

Postanowieniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dh Marcin Walulik  został uhonorowany Odznaką Świętego Floriana za zasługi dla społeczności lokalnej.

W gronie wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele OSP Niemcza, którzy decyzją Prezydium Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Dzierżoniowie zostali uhonorowani  Odznaką Strażak Wzorowy:  dh Wiktoria Filipiecka,  dh Kamila Otworowska i  dh Dominik Mituła.

Wszystkim wyróżnionym strażakom gratulujemy i życzymy dalszego zapału do pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej.

Poniżej zdjęcia i link do informacji Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w Dzierżonowie oraz na portalu Doba

KPPSP

DOBA