Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Z okazji Dnia Kobiet Dawid Narożny, Piękni i Młodzi dla Pań w i Panów w Niemczy.  Koncert jakiego już dawno nie było czyli wielkie disco show 8 marca 2024 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Z okazji Dnia Kobiet Dawid Narożny, Piękni i Młodzi dla Pań w i Panów w Niemczy.  Koncert jakiego już dawno nie było czyli wielkie disco show 8 marca 2024

 

Koncert jakiego już dawno nie było czyli wielkie disco show z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2024 w Niemczy. Tak można w skrócie podsumować udaną produkcję naszego Ośrodka Kultury przygotowaną na Dzień Kobiet. Święto celebrowane w Niemczy od lat zmieniło swoją dotychczasową oprawę, którą zdominował tym razem dynamiczny, porywający do tańca i śpiewów wokalista zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny.

Staraniem Burmistrza Jarosława Węgłowskiego, to kolejna z gwiazd estrady, która odwiedziła Niemczę. Zespół Narożnego w ostatnim czasie brylował na listach przebojów, zaliczając największe hity muzyczne lata, wakacji idt. Jak się okazało piosenki znała cała sala, młodej i nie tylko młodej publiczności, w naszym Ośrodku Kultury.

Wieczór otworzyła gospodyni NOK Renata Kukuła, a gwiazdorów przywitał nasz Burmistrz Jarosław Węgłowski.

Dla wszystkich gości przygotowano bufet kawowy ze słodyczami a dal Pań zamiast kwiatków przygotowano w tym roku  babeczki niemczańskie upieczone zgodnie z pomysłem Burmistrza i wręczane przez strażaków OSP Przerzeczyn – Zdrój.

Koncert przebiegał w bardzo dynamicznej atmosferze i radosnym klimacie, bawiło się niespełna 200 osób.

W podziękowaniu za świetny występ artysta otrzymał gadżety promocyjne Niemczy w tym wino niemczańskie z Winnicy Niemcza SPA.

Bardzo dziękujemy wspaniałej ekipie Strażaków OSP Przerzeczyn – Zdrój na czele z komendantem Marcinem Walulikiem za pomoc w sprawnej organizacji wydarzenia. Dziękujemy za pomoc społecznie pracującym przy przygotowaniach i przebiegu imprezy Karolinie Polańskiej oraz nieocenionemu Tadeuszowi Domańskiemu.

Serdecznie dziękujemy także pracownikom NOK i życzymy dalszych nowych i odważnych pomysłów na organizację życia kulturalnego w Niemczy.

 Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich gości, którzy przybyli na koncert w dniu 8 marca do NOK

i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.