Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny.

W czasie wakacji w Szkole  Podstawowej w Niemczy wiele się działo. Pomalowano niektóre korytarze          i wybrane sale lekcyjne. Dowieziono nowe meble do kilku gabinetów. Ale najważniejsze dla naszych uczniów jest to , ŻE W KOŃCU MAMY PLAC ZABAW!!!! Jeszcze raz pragniemy podziękować  rodzicom naszych uczniów  za pomysł, panu burmistrzowi  i pracownikom urzędu za realizację oraz przede wszystkim KAŻDEMU MIESZKAŃCOWI MIASTA,  KTÓRY ZAGŁOSOWAŁ  NA PROJEKT W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO „AKTYWNY PLAC ZABAW NA DRÓŻKACH”. DZIĘKUJEMY!!!

Przypominamy, że cały czas trwa generalny  remont szkolnej kuchni i stołówki.