Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pożegnanie roku szkolnego odbywało się w niemczańskiej szkole przez dwa dni.

24 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klasy VIII. Gośćmi tego dnia byli: delegacja rodziców klasy VIII, burmistrz Miasta i Gminy  Niemcza pan Jarosław Węgłowski, przewodnicząca Rady Rodziców pani Sandra Słobodzińska, grono pedagogiczne.

Podczas tej uroczystości nastąpiło przekazanie pocztu sztandarowego  młodszym uczniom.  Pan burmistrz oraz pani dyrektor Anna Kuźmińska wręczyli nagrody i wyróżnienia absolwentom naszej szkoły.

Uczniowie nagrodzeni:

Najwyższą średnią 5,21 uzyskała Paulina Drabik – otrzymała Nagrodę Burmistrza i świadectwo z biało-czerwonym paskiem.

Nagrodę Burmistrza oraz świadectwo z biało-czerwonym paskiem otrzymali także Laura Łuczak i Szymon Palimąka.

Wyróżniona została również  Halinka Mandziej –  świadectwo z biało – czerwonym paskiem.

Po wręczeniu świadectw i nagród dokonano uroczystego odsłonięcia tabla, następnie zebrani obejrzeli i wysłuchali programu słowno-muzycznego przygotowanego przez grupę uczniów kl. VII, a grupa Joanki pokazała, po dłuższej przerwie, swój nowy układ taneczny. Absolwenci pięknie podziękowali rodzicom i nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i edukację. Uroczystość zakończyła się wesołym akcentem filmowym przygotowanym przez Samorząd Uczniowski i jego opiekuna.

25 czerwca 2021 r. rok szkolny 2020/2021 pożegnali pozostali uczniowie z klas I-III i IV-VII.

Tego dnia gościliśmy pana burmistrza Jarosława Węgłowskiego oraz  panią wiceburmistrz Bożenę Rynkowską. Wspólnie z dyrektorem szkoły panią Anną Kuźmińską wręczyli uczniom Nagrody Burmistrza.

Nagrodzeni przez burmistrza  uczniowie klas 4-7 (średnia 5,0 lub więcej i wzorowe zachowanie):

Klasa IV – Zofia Basiów (najwyższa średnia w szkole 5,64), Martyna Kowalczyk, Patrycja Drabik, Agata Szuszkiewicz, Maksymilian Śmigasiewicz, Dawid Wakulik,

Klasa V – Waldemar Terechowicz,

Klasa VI a – Marcelina Królczyk, Patrycja Sokół,  Oliwier Kajrys,

VI b – Hanna Milak, Bartosz Milak, Filip Gorczowski,

VII a – Alicja Kwaśniak.

Świadectwa z biało-czerwonym paskiem otrzymali także:

Karol Kasprowicz kl.5, Szymon Ryndak kl.6 a, Hanna Gorczowska kl.6b,  Julia Sudół kl. 6 b, Aleksander Sośniak kl.7a.

Dla wszystkich uczniów pan burmistrz przygotował słodki poczęstunek. Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Klasy młodsze pożegnały rok szkolny w swoich salach lekcyjnych. Oprócz świadectw i dyplomów dzieci otrzymały też nagrody za stuprocentową frekwencję : Norbert Woleniuk i Oskar  Łabuda Stryjakiewicz  kl.2.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM  UCZNIOM  POMYŚLNEGO ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO I ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI!

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!