Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zakończyły się wakacje w Niemczy. Tegoroczna oferta zajęć dla dzieci spotkała się z zainteresowaniem i okazała się bardzo udana. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zakończyły się wakacje w Niemczy. Tegoroczna oferta zajęć dla dzieci spotkała się z zainteresowaniem i okazała się bardzo udana.

 

Staraniem Burmistrza Jarosława Węgłowskiego w tym roku udało się przygotować kompleksową ofertę wakacyjną dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Niemcza, przez wszystkie instytucje gminne, tak by oferta obejmowała okres całych wakacji od czerwca do końca sierpnia.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie dzieciaków śmiało można stwierdzić, że pomysł był bardzo dobry.

Po raz pierwszy udało się zorganizować zajęcia na zasadach półkolonijnych. Dzięki  ogromnej pracy wykonanej przez Niemczański Ośrodek Kultury  przez 4 tygodnie lipca odbywały się zajęcia w NOK oraz na ORLIKU. Udało się zrealizować trzy turnusy zajęć z szeroką ofertą sportowo – edukacyjno- kulturalną. Ponieważ ilość dzieci na kolejnych turnusach wzrastała możemy już dzisiaj planować organizację półkolonii na rok przyszły, jako formę sprawdzoną i wartą powtórzenia.

A wszystkim zainteresowanym i miło wspominającym Wakacje  Niemcza   2023 polecamy obejrzenie zdjęć z ostatniego turnusu wakacyjnego, podczas którego odbyły się m.in.: wyjazdy na basen, zajęcia gitarowe, zajęcia z języka angielskiego, robotyka, chemia, tańce, ceramika, rękodzieło, zajęcia sportowe, rekreacyjne oraz moc atrakcji na zakończenie turnusu.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

 basen

warsztaty ceramiczne

zajęcia edukacyjne z chemii

 zajęcia sportowe i rekreacyjne

obiadki

 robotyka

 

tańce i warsztaty gitarowe

 zakńczenie z atrakcjami oraz z angielskim, tańcami i ceramiką

 zajęcia chemiczne