Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Dolnośląskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych im. ks. dr Jana Dzierżonia w Arboretum Wojsławice! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

w3

Urząd Miasta i Gminy Niemcza serdecznie zaprasza zespoły ludowe do wzięcia udziału w XVII Dolnośląskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych im. ks. dr Jana Dzierżonia, który odbędzie się w pierwszą niedzielę czerwca w Arboretum Wojsławice. Szczegóły i regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania w załącznikach. Zapraszamy do licznego wzięcia udziału w tym tradycyjnym wydarzeniu regionalnym. Zgłoszenia trwają do 30 kwietnia 2018 r.