Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na festyny i pikniki  czerwcowe w Gminie Niemcza - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy na festyny i pikniki  czerwcowe w Gminie Niemcza

 

Już w najbliższą sobotę 15 czerwca Sołtys i Rada Sołecka Kietlina zapraszają dzieci z terenu sołectwa Kietlin na festyn z licznymi atrakcjami jak m.in.: dmuchańce, teatrzyk dla dzieci. Festyn odbędzie się na terenie placu rekrecyjno – sportowego w Kietlinie.

W niedzielę 16 czerwca (niedziela) – NSP Przerzeczyn – Zdrój przygotowuje niedzielny festyn rodzinny okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka na boisku szkolnym, na który zaprasza  wszystkich chętnych.

 W kolejną sobotę 22 czerwca o godz.12 rozpocznie się Piknik w Winnicy Niemczańskiej. W programie m.in. degustacja wina jarmark z ofertą serów, ceramiki, pierników, miodów. Piknik odbędzie się na terenie winiarni ul Strzelińska 10 a w Niemczy.

Tego  samego  dnia tj. w sobotę  22 czerwca o godzin 16 rozpocznie się  festyn integracyjny dla  wszystkich chętnych w pięknie odrestaurowanym parku w Wilkowie Wielkim – festyn w Wilkowie Wielkim

Również w sobotę  22 czerwca odbędzie się Noc Świętojńska w Podlesiu, która wystartuje o godz. 18.00.

 

 

 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zaproszeń organizatorów 

na wydarzenia zaplanowane na najbliższe wekendy w Gminie Niemcza.