Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Już dzisiaj zapraszamy na koncert zespołu VOX - 8 marca w NOK - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Już dzisiaj zapraszamy na koncert zespołu VOX – 8 marca w NOK

W Dniu Kobiet oraz z okazji święta mężczyzny (w Polsce obchodzony 10 marca) serdecznie zapraszamy Panie i Panów na występ zespołu VOX. Koncert odbędzie się 8 marca tj. w piątek w Niemczańskim Ośrodku Kultury o godz. 15.30. Jesteśmy na oficjalnej stronie zespołu VOX http://www.grupavox.pl/index.php?area=koncerty.

Mamy nadzieję, że niezależnie od wieku wszyscy będą zadowoleni. Od wielu lat nie gościliśmy w Niemczy zespołu estradowego tej klasy i rangi. Jest to wielki wysiłek ze strony naszej skromnej instytucji kultury i działanie, które podejmujemy wspólnie z władzami naszej Gminy Niemcza, przy wsparciu i osobistym zaangażowaniu Pana Burmistrza Jarosława Węgłowskiego.
Mamy nadzieję, że tym koncertem rozpoczniemy cykl kolejnych wydarzeń estradowych.
BILETY ZA SYMBOLICZNĄ KWOTĘ 10 ZŁ MOŻNA ZAKUPIĆ U PANI KAROLINY POLAŃSKIEJ W SKLEPIE RYNEK 39. Zapraszamy!!!