Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na Rodzinny Dzień Pieczonego Ziemniaka w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy na Rodzinny Dzień Pieczonego Ziemniaka w Niemczy

 

Jeśli lubicie smak pieczonego  ziemniaka, to zapraszamy już 7 października 2023 roku do Dużego Parku w przy ul. Strzelińskiej w Niemczy. Pracownicy Niemczańskiego Ośrodka Kultury przygotowują na ten dzień święto pieczonego ziemniaka i zapewniają liczne zabawy, konkursy na świeżym powietrzu, ognisko oraz oczywiście ziemniaki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Będziecie też mieli możliwość upieczenia sobie kiełbaski przy ognisku, tę jednak musicie przynieść sami wraz z wszystkimi dodatkami oraz kijem, nie zapomnijcie zabrać koca, kosza piknikowego i dobrego humoru.

Zapiszcie w kalendarzu ten dzień i miejsce: 7 października 2023 roku, godzina 11:00, Duży Park w Niemczy przy ul. Strzelińskiej.

W kalendarzach jesień jak widać już się zadomowiła, a wraz z nią również przyroda nabiera kolorów. Nieodłącznym widokiem jesiennych krajobrazów są też tak zwane wykopki i ­­­ogniska, w których pieczone są ziemniaki. Dołączmy więc wspólnie do tradycji i spotkajmy się w sobotę 7 października na ziemniaczanej uczcie.