Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na spotkanie informacyjne - 85% dofinansowania na zmianę pieca - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy na spotkanie informacyjne – 85% dofinansowania na zmianę pieca

Zapraszamy właścicieli domków jednorodzinnych zainteresowanych wymianą nieekologicznych kotłów i pieców na nowe bardziej przyjazne środowisku i tańsze w eksploatacji systemy wytwarzania ciepła. Urząd Miasta i Gminy Niemcza zaprasza na spotkanie informacyjne 10 grudnia 2018 r o godz. 16:00 do Niemczańskiego Ośrodka Kultury. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Gmina Niemcza planuje przystąpić do konkursu umożliwiającego przekazywanie zewnętrznych środków na dofinansowanie zmiany sposobu ogrzewania. Docelowa kwota może wynieść aż 85% kosztów, a realna dotacja od 15 do 40 tys. zł.

Wstępne deklaracje udziału w projekcie można składać za pośrednictwem strony www.cieplo.cte.fea.pl. Zarówno sposób wypełnienia ankiety, jak i szczegółowe informacje o projekcie i warunkach, jakie trzeba spełniać, zostaną przedstawione właśnie na tym spotkaniu.