Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie rozbudowy "ósemki" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie rozbudowy „ósemki”

W dniu 04.06.2019 r., w Urzędzie Gminy Niemcza w Sali Narad, będzie można zapoznać się z materiałami dotyczącymi przebiegów wariantów dot. rozbudowy drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice) – Kłodzko. Zapraszamy mieszkańców na indywidualne spotkania z projektantem od godz. 9 00.  Następnie o godz 15 00 odbędą się prezentacje. Podczas spotkań zaprezentowane zostaną rozwiązania projektowe dla zadania dot. Opracowanie Studium Techniczno–Ekonomiczno-Środowiskowego dla zadania pod nazwą: „Rozbudowa drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice) – Kłodzko wraz z budową obwodnic miejscowości”.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej http://dk8.pl/konsultacje-spoleczne/