Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ZAPRASZAMY obywateli Ukrainy przebywających w Niemczy na nieodpłatny kurs języka polskiego. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kurs języka polskiego organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie. Na kurs mogą zgłosić się uchodźcy niezarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Zgłoszenia można dokonać  telefoniczne na nr 74 832 52 27 do Wydziału Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie lub drogą e-mail: dzierzoniow@czkw.wroc.pl.

Termin:             04.04. – 06.05.2022 r.
Zajęcia:                wtorek, środa, czwartek.
w godzinach         9.00 – 11.00
Liczba miejsc     20

Zajęcia będą odbywały się w  Restauracji Uswar (Dzierżoniów Rynek 24).

Poniżej plakat ze szczegółowymi informacjami: