Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz.18 do Niemczańskiego Ośrodka Kultury na spektakl komediowy pt. SEPARACJA. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz.18 do Niemczańskiego Ośrodka Kultury na spektakl komediowy pt. SEPARACJA.

 

Niemczański Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl komediowy pt. „Separacja” w reżyserii Mariusza Marczyka, Przedstawienie w dwóch aktach pokazuje dzieje małżeństwa które wkracza w okres kryzysu. Bohaterowie Joanna i Patryk rozliczając swoją wspólną przeszłość bawią publiczność do łez przez cały czas trwania występu. Spektakl grany jest od dwóch lat i nadal nie schodzi ze sceny ze wzglądu na ogromną popularność i zadowolenie wszystkich odbiorców.

W roli Joanny zobaczymy aktorkę Monikę Chrzanowską, którą mogliśmy zobaczyć w popularnych serialach telewizyjnych takich jak : Ojciec Mateusz, 8 jak miłość, Na wspólnej oraz Klan. Główną rolę gra w filmie Angel.a.

W roli Patryka wystąpi Mariusz Marczyk, aktor, autor powieści , dramatów i książek poetyckich. Laureat licznych nagród ogólnopolskich i międzynarodowych.

Mamy nadzieję, że również dla widzów z Niemczy będzie to udany pełny dobrego humoru i wspaniałej zabawy. Serdecznie zapraszamy w niedzielę 7 kwietnia 2019 roku o godz. 18 do Sali widowiskowej NOK. wstęp 15 zl. Bilety można nabyć w sklepie Rynek 39 w Niemczy u pani Karoliny Polańskiej.

Tekst i zdjęcia: NOK