Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy w sobotę 9 września na DNI NIEMCZY 2023  - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy w sobotę 9 września na DNI NIEMCZY 2023 

 

 Serdecznie zapraszamy na Dni Niemczy, które w tym roku odbędą się w sobotę 9 września 2023 na Stadionie Miejskim w Niemczy. Gwiazdą Dni Niemczy będzie zaproszony przez  Burmistrza Jarosława Węgłowskiego zespół ICH TROJE.  Podczas wydarzenia na Stadionie Miejskim odbędzie się  Festiwal Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk” z udziałem producentów z terenu Województwa Dolnośląskiego  oraz Gminy Niemcza zaproszonych przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza.

Zgodnie z koncepcją organizacji wydarzenia w tym roku nasze doroczne święto miasta będzie miało program o charakterze dożynkowo – ludowo – taneczno – dyskotekowym.

Dni Niemczy rozpoczną się o godzinie 15.00 częścią dożynkową połączoną z misterium chleba, występami dożynkowymi w wykonaniu Szkoły Podstawowej w Niemczy , Przedszkola, NOK, Grodzian.

W kolejnej części ludowej wystąpi jako gwiazda zespół MOKOSZA.

Ok. godziny 17. 30 zaplanowano część dyskotekową dla dzieci i młodzieży, podczas której pokazy taneczne, dyskotekę i tańce wspólne będzie prowadził zespół PARADOX z liderem Kubą Ciąpałą.

Warto wiedzieć, że przed częścią dyskotekową odbędzie się loteria fantowa dla dzieci i młodzieży. W loterii każdy los wygrywa i dodatkowo spośród wydanych losów zostanie przeprowadzone losowanie  nagród głównych loterii takich jak: hulajnogi elektryczne, powerbanki, słuchawki i wiele innych.

Ok. godz 18.30 wystąpi zespół Flow up!, który jako support  wprowadzi w klimat gwiazdy wieczoru.

Gwiazda Dni Niemczy zespół ICH TROJE, rozpocznie koncert  o godzinie 20.00. W Niemczy będziemy gościli zespół na czele z liderem Michałem Wiśniewskim oraz 35 osobową grupą muzyków i tancerzy.

Po zakończeniu koncertu zespołu ICH TROJE zapraszamy na zabawę taneczną prze znanym i lubianym w Niemczy zespołem DEXTER.

Dodatkowo przygotowane zostały zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży przez KS Niemczanka oraz NOK, które rozpoczną się już  od godz. 12  na ternie obiektu ORLIK.

Na terenie Stadionu będą także znajdowały się urządzenia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży m.in.: dmuchańce, bungee, qady, tory sprawnościowe oraz zajęcia warsztatowe.

Zaplanowana została szeroka oferta gastronomiczna dla wszystkich gości imprezy oraz dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Niemcza oraz gości na tegoroczne Dni Niemczy

 Poniżej szczegóły imprezy na plakacie:

plakat dn 23