Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Adam Kubiński

Zaproszenie do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Funkcjonalnego

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Funkcjonalnego

Południowy Obszar Terytorialny tworzą gminy: Bardo, Bielawa, Bystrzyca Kłodzka, Ciepłowody, Duszniki Zdrój, Dzierżoniów, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Lewin Kłodzki, Łagiewniki, gmina miejska Dzierżoniów, Kłodzko, Międzylesie, Niemcza, Pieszyce, Piława Górna, Polanica Zdrój, Stoszowice, Stronie Śląskie, Szczytna, Ząbkowice Śl, Ziębice, Złoty Stok, powiat dzierżoniowski, powiat Kłodzki oraz powiat Ząbkowicki.

Jest to dokument programowy, który został  opracowany na wniosek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz w związku z przygotowaniami jednostek samorządu terytorialnego do uruchomienia nowego okresu programowania Unii Europejskiej 2021 – 2027.

Uwagi i opinie można zgłaszać w terminie do 30.11.2020 r. za pośrednictwem formularza internetowego, który znajduje się pod adresem: https://zitpof.webankieta.pl

Zarys planu działań:

ZIT POF do_konsultacji