Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zaproszenie na festyn w Gilowie w sobotę 01 czerwca 2019 roku w godzinach 16.00-22.00 na terenie Aktywnego Parku i Sali Wiejskiej w Gilowie. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Gilowie oraz Stowarzyszenie „Szkoła z baśni” serdecznie zapraszają na festyn rodzinny w sobotę 01 czerwca 2019 roku w godzinach 16.00-22.00 na terenie Aktywnego Parku i Sali Wiejskiej w Gilowie.
Dochód z festynu zostanie przeznaczony na zakup monitorów interaktywnych. Więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy do nas Przyjaciele mili,
nie zapomnicie spędzonych tu chwil”