Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ZAWIADAMIAMY MIESZKAŃCÓW O ZMIANIE ORGANIZACJI RUCHU. Rusza przebudowa Piastowskiej, Królowej Jadwigi oraz wjazdu do Rynku od poniedziałku 14 lutego 2022 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

ZAWIADAMIAMY MIESZKAŃCÓW O ZMIANIE ORGANIZACJI RUCHU. Rusza przebudowa Piastowskiej, Królowej Jadwigi oraz wjazdu do Rynku od poniedziałku 14 lutego 2022

 

Informujemy, że od dnia 14.02.2022 r. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych związanych z przebudową dróg gminnych nr 117423D (ul. Piastowska), 117412D (ul. Królowej Jadwigi) i 117432D (Rynek) w Niemczy.

W związku z tym dojazd do nieruchomości położonych w obrębie wskazanych ulic będzie utrudniony. Wykonawca robót – P.P.H.U. VIRO planuje przystąpić do wydzielenia i oznakowania terenu budowy oraz rozpoczęcia robót rozbiórkowych- frezowania warstw asfaltowych na jezdniach przy ul. Piastowskiej, ul. Królowej Jadwigi i Rynku w Niemczy.

Z uwagi na powyższe prosimy o nieparkowanie samochodów w obrębie prowadzonych prac budowlanych.

Informujemy, że w związku z realizacją inwestycji nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu.

 

Poniżej zamieszczamy zdjęcia ulic oraz  projekt czasowej organizacji ruchu obejmujący ul. Piastowską, ul. Królowej Jadwigi i Rynek w Niemczy w okresie realizacji inwestycji w załącznikach.

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU ROBÓT – SKAN

Rys. nr 1 – Czasowa organizacja ruchu- ETAP I

Rys. nr 2 – Czasowa organizacja ruchu- ETAP II