Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zdjęcia z prac budowlanych przy remoncie niemczańskiej Baszty oraz terenu do niej przyległego - Niemcza pięknieje! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zdjęcia z prac budowlanych przy remoncie niemczańskiej Baszty oraz terenu do niej przyległego – Niemcza pięknieje!

Prezentujemy Państwu zdjęcia z prac budowlanych przy remoncie niemczańskiej Baszty oraz terenu do niej przyległego.
Już wkrótce ten charakterystyczny i ciekawy obiekt, który wita wjeżdżających do naszego Rynku odzyska dawny blask.
Całkowitemu przeobrażeniu poddany zostanie również pobliski teren. Niemcza pięknieje!