Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Przedszkole Publiczne w Niemczy realizuje projekt „Wielki Plan”

Od kilku tygodni trwają intensywne prace na terenie okalającym Przedszkole Publiczne w Niemczy przy ul. Bolesława Chrobrego – tu bowiem powstaje OGRÓD EDUKACYJNO-PRZYRODNICZY W RAMACH WSPÓŁPRACY Z FUNDUSZEM NATURALNEJ ENERGII, współfinansowany przez Operatora Gazociągów Przemysłowych Gaz - System i Gminę Niemcza. Prace rozpoczęły się od uporządkowania klombu oraz przystosowania parkingu do bezpiecznego użytkowania przez beneficjentów przedszkola.

g

W ostatnich dniach zmodernizowano ogrodzenie wokół placówki. Dyrektor Przedszkola Pani Marta Bagińska serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i prace na rzecz przedszkola: prywatnemu Przedsiębiorstwu Handlowo – Usługowemu Jan Zimoch, Kopalni Kośmin, Przedsiębiorstwu Komunalnemu w Niemczy oraz rodzicom: panu Pawłowi Rożek, panu Krzysztofowi Śmigasiewicz i panu Adamowi Gawlik. Nie jest to jednak ostatnie przedsięwzięcie w ramach w/w projektu. O kolejnych etapach modernizowania ogrodu będziemy informować w kolejnych artykułach.

mt_ignore:

mt_gallery: