Home / Aktualności / Bez kategorii

Autor:Publikacja: Urszula Adamczyk

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE OD BURMISTRZA JAROSŁAWA WĘGŁOWSKIEGO I RADY MIEJSKIEJ W NIEMCZY

Szanowni Państwo,
Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, magiczny. Pełen podsumowań i zadumy nad tym, co za nami i nadziei związanych z Nowym Rokiem. To chwila wytchnienia od codziennych zmagań i trosk, którą spędzamy w gronie naszych rodzin i przyjaciół ciesząc się, że mamy ich wokół siebie.
Życzymy Państwu, by ten świąteczny czas był pełen radości, życzliwości i wzajemnego zrozumienia, a ludzkie serca otwierały się na drugiego człowieka.
Niech Nowy Rok 2021 spełni zamierzenia zawodowe, społeczne, osobiste oraz przyniesie zdrowie, pogodę ducha i wiele satysfakcji.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i radości w Nowym Roku życzą w imieniu własnym i pracowników Urzędu Miasta i Gminy Niemcza oraz Radnych Rady Miejskiej w Niemczy:

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Niemczy Paulina Dziedzic