Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzień Samorządu Terytorialnego – polskie święto, obchodzone corocznie 27 maja, uchwalone przez Sejm RP w 2000 roku. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzień Samorządu Terytorialnego – polskie święto, obchodzone corocznie 27 maja, uchwalone przez Sejm RP w 2000 roku.

Dzień Samorządu Terytorialnego – polskie święto, obchodzone corocznie 27 maja, uchwalone przez Sejm RP w 2000 roku. Upamiętnia pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 roku. Z tej okazji pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia osobom, które współtworzą samorząd w naszej gminie - Radnym, Sołtysom oraz wszystkim Pracownikom Samorządowym.

Dziękuję Państwu za codzienny trud i ciężką pracę dla dobra lokalnych społeczności. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu rozkwita nasza „mała ojczyzna”- Gmina Niemcza.
Służba publiczna nie zawsze bywa zadaniem łatwym. Potrzeba wiele cierpliwości, zrozumienia, co dzień trzeba starać się sprostać oczekiwaniom lokalnych wspólnot. Aby dobrze służyć ludziom trzeba ich lubić, szanować i wsłuchiwać się w ich potrzeby. Warto podejmować starania bo przynosi to ogromną satysfakcję.
Życzę dużo wytrwałości oraz samych sukcesów, aby Państwa wysiłki były zawsze zauważane i doceniane przez naszych mieszkańców.

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

Jarosław Węgłowski