Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Urszula Adamczyk

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA PRACOWNIKA SOCJALNEGO.

Z okazji dnia pracownika socjalnego przypadającego na dzień 21 listopada pragnę złożyć wszystkim pracownikom Niemczańskiego Ośrodka Pomocy Społecznej serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym.

Praca socjalna to wielkie i odpowiedzialne zadanie, które zawsze powinno budzić szacunek i wdzięczność całej społeczności lokalnej.

W imieniu władz samorządowych życzę wszystkim pracownikom socjalnym wiele osobistej i zawodowej satysfakcji, realizacji wszelkich zamierzeń, a także wiele sił w szlachetnej i ofiarnej służbie na rzecz najbardziej potrzebujących. Dziękuję również za odpowiedzialne podejście do pojawiających się na terenie naszej gminy problemów pomocy społecznej.

Życzę Wam, aby  praca na rzecz  drugiego człowieka stała się dla Was prawdziwym spełnieniem i przyniosła satysfakcję, by zawsze budziła uznanie  i szacunek ze strony tych, którzy doświadczają jej dobrych i oczekiwanych skutków.

Jarosław Węgłowski

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

„Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w Naszej ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny i pozostawiony bez opieki.”