Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza NIEMCZAŃSKA POZARZĄDÓWKA - warsztaty edukacyjne dla liderów organizacji pozarządowych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

NIEMCZAŃSKA POZARZĄDÓWKA – warsztaty edukacyjne dla liderów organizacji pozarządowych

Pan Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza osoby zaangażowane w działalność społeczną w organizacjach pozarządowych oraz osoby, które zamierzają się zaangażować w najbliższej przyszłości na warsztaty do udziału w trzech dniach warsztatów edukacyjnych, które odbędą się w dniach:

25.05.2019 – Warsztaty integracyjne. Budowanie bazy zasobów. Budowanie zespołu.

15.06.2019 – Warsztaty liderskie. Budowanie zespołu i liderstwo w organizacjach pozarządowych

29.06.2019 – Warsztaty praktyczne – formułowanie celów i rezultatów na potrzeby NOWYCH WZORÓW OFERT, na życzenie uczestników warsztat ten może być poświęcony konketnym wnioskom lub temat warsztatu może być zmieniony na aktualnie najistotniejszy dla uczestników temat aktualny.

Zapraszamy po 2-3 osoby z organizacji działających na terenie Gminy Niemcza i/lub na rzecz mieszkańców Gminy Niemcza. Zajęcia warsztatowe będą obejmować m.in. działanie w podgrupach i parach, dlatego prosimy o wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Dla uczestników warsztatów przewidziany jest ciepły posiłek.

Liczba miejsc ograniczona. Zaqpraszamy do zgłaszania się juz teraz.

Zgłoszeń proszę dokonywać mailowo pod adres: izamirska@um.niemcza.pl