Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczańska wakacyjna wycieczka na basen – relacja - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczańska wakacyjna wycieczka na basen – relacja

W piątek 12 sierpnia ekipa chętnych do udziału w kolejnej, trzeciej wakacyjnej wycieczce z Niemczańskim Ośrodkiem Kultury udała się na basen do Bielawy.

W pięknym kompleksie urządzeń wodnych, niedaleko Niemczy w Bielawie, czekała na nas piękna pogoda. Pobyt oczywiście został zgodnie z życzeniem naszych dzieciaków przedłużony do trzech godzin. Z powodu licznych atrakcji na kąpielisku chętnych do jego opuszczenia nie było. Czas zostały wykorzystany „na maksa”. Polecamy obejrzenie zdjęć z wyjazdu.

W drodze powrotnej okazało się, że nasze dzieciaki wcale nie spieszą się do domów i jednogłośnie przegłosowały jedną z opiekunek wyrażając chęć wyjazdu do MacDonalda. Tak też się stało.

Tym sposobem po ponad pięciu godzinach udanych piątkowych atrakcji,  wróciliśmy do Niemczy.

Nie możemy zapomnieć o podziękowaniach dla dzieciaków za wzorowe zachowanie!

Pobyt na basenie został sfinansowany dzięki funduszom przekazanym dla NOK przez Burmistrza Niemczy Jarosława  Węgłowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.