Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Podziękowania  od Prezydenta RP Andrzeja Dudy dla Biblioteki w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Podziękowania  od Prezydenta RP Andrzeja Dudy dla Biblioteki w Niemczy

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział i organizację Narodowego Czytania 2022.

Wraz z podziękowaniem nasza Biblioteka otrzymała specjalnie wydany przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej KPRP na to wydarzenie, egzemplarz „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza.

Biblioteka wyraża podziękowania z uznanie pracy i już dziś przyłącza się do kolejnego wydarzenia.