Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Praca wre w gilowskim OSP. Strażacy dziękują za pomoc i wsparcie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Praca wre w gilowskim OSP. Strażacy dziękują za pomoc i wsparcie

Na wielką pochwałę zasługują prace jakie wykonują społecznie strażacy z OSP w Gilowie. W tym roku podjęli 2 spore wyzwania: remont remizy i remont nowo zakupionego używanego wozu strażackiego. Wóz jest już gotowy w 99%. Również roboty w garażu są mocno zaawansowane. Na dzień dzisiejszy wykonano roboty na kwotę 14.000. Najważniejsze z nich to:

IMG 20180428 082938

skucie posadzki celem obniżenia jej o 30 cm, zasypanie mieszanką drogową i jej zagęszczenie, wewnętrzna izolacja fundamentów na głębokość 80 cm, podwójne zazbrojenie prętami zbrojeniowymi o grubości 8 mm, ułożenie folii izolacyjnej, wylanie warstwy betonu B-25 o grubości 16 cm i zaszlifowanie go. W najbliższej przyszłości zostaną wykonane wylewka antypoślizgowa z żywicy oraz odnowienie i renowacja ścian i sufitów , założenie CO. Wszystkie wydatki pokryto z darowizny dobrych ludzi. OSP w Gilowie dziękuje za pomoc i wsparcie. Brakuje środków już tylko na bramę garażową, której wymiana jest niezbędna. mt_gallery: