Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Sukces dzieci z Niemczy w konkursie powiatowym! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Sukces dzieci z Niemczy w konkursie powiatowym!

2 czerwca 2021r. w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie odbył się finał konkursu „Jestem bezpieczny w powiecie dzierżoniowskim”. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, oraz specjalnych placówek oświatowych. Jego głównym celem było rozpowszechnienie wśród małoletnich wiedzy na temat bezpiecznych zachowań, istniejących zagrożeń oraz pogłębianie znajomości zasad zapewniających bezpieczeństwo każdemu człowiekowi.

Z dumą oznajmiamy, że na 78 nadesłanych prac z całego powiatu, aż trzy prace dzieci z Niemczy zostały nagrodzone.

Maja Rudnicka z Przedszkola Publicznego „Zaczarowany Gród” zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Przedszkolaki” za pracę plastyczną wykonaną techniką mieszaną.

Jej koleżanka Liliana Kot zdobyła miejsce trzecie.

Uczeń szkoły Podstawowej w Niemczy- Aleksander Paszkiewicz zajął trzecie miejsce w kategorii „Szkoła Podstawowa- klasy 1-3”.

Nagrody wraz z gratulacjami w imieniu Komisji wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego Jacek Grzebieluch wraz ze Starostą Dzierżoniowskim Grzegorzem Kosowskim.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych dzieci. Składamy również gratulacje Rodzicom.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.