Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Trwają prace budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa ul. Wiejskiej w Niemczy" dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Trwają prace budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Wiejskiej w Niemczy” dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zaawansowanie wykonanych przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Ziemnych i Transportowych TOM-TRANS robót obejmuje dotychczas sfrezowanie nawierzchni z betonu asfaltowego, rozebranie nawierzchni jezdni z kostki kamiennej oraz ułożenie krawężników kamiennych. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2021 r. Łączna wartość inwestycji wynosi  804 049,91 zł, z czego 425 075,70 zł pochodzi z pozyskanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Pana Jarosława Węgłowskiego środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.