Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza UMWD ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „Dolnośląskie Małe Granty” - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W dniu 29 stycznia 2019 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę nr 302/VI/19 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. „Dolnośląskie Małe Granty”. Konkurs ma na celu wyłonienie operatora projektu „Dolnośląskie Małe Granty”. Warunki realizacji, termin, kryteria oceny formalnej i merytorycznej określa ogłoszenie konkursowe.

Uchwała Zarządu link
Ogłoszenie Konkursu link