Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Izabela Zamirska-Rajek

UWAGA! Dziś wzmożone kontrole drogowe

Dziś do godziny 14:00 dzierżoniowski Wydział Ruchu Drogowego przy wsparciu funkcjonariuszy z Kłodzka i Ząbkowic będzie realizował działania (kontrole drogowe) pod kryptonimem „BEZPIECZNY POWIAT DZIERŻONIOWSKI”.

Celem zaplanowanej akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez ujawnianie i napiętnowanie negatywnych zachowań. Kierowcy łamiący przepisy muszą zdawać sobie sprawę, że stwarzają zagrożenie, a za popełnione wykroczenia grozi nieuchronna kara. Policjanci w ramach wzmożonych działań będą przeprowadzać kontrole: prędkości, trzeźwości kierujących, wymaganych dokumentów, przestrzegania przepisów dotyczących stosowania pasów i urządzeń bezpieczeństwa, a także przestrzegania innych przepisów.

Apelujemy o rozwagę na drodze każdego dnia!

Źródło: KPP Dzierżoniów