Home / Aktualności / Czas wolny / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Wyprawki dla najmłodszych Czytelników do odebrania Bibliotece w Niemczy !

„Mała Książka – Wielki Człowiek”

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek”, której celem jest zachęcenie rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym rocznik 2016-2019 oraz rodzice, którzy odwiedzą naszą bibliotekę otrzymają w prezencie Wyprawkę Czytelniczą.
Warunkiem otrzymania wyprawki jest zapisanie się do biblioteki.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki dziecko otrzyma naklejkę oraz wyprawkę czytelniczą, a po zebraniu dziesięciu naklejek imienny dyplom.
Przypominamy, że udział w kampanii „Mała książka-Wielki Człowiek” jest bezpłatny. Od Października tego roku Wyprawki czytelnicze dostępne są również w języku ukraińskim.