Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wzorowo zorganizowany i w efekcie nadzwyczaj udany Festyn Rodzinny w Gilowie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wzorowo zorganizowany i w efekcie nadzwyczaj udany Festyn Rodzinny w Gilowie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gilowie od lat słynie ze znakomitej organizacji wydarzeń dla mieszkańców swojego sołectwa. Zawsze tłumnie  mieszkańcy Gilowa, Goli Dzierżoniowskiej oraz wielu sąsiednich wsi a także Niemczy odpowiadają na zaproszenie Szkoły.

Tak było także w sobotę 27 maja na Festynie Rodzinnym przygotowanym z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka. W organizację festynu szkolnego włączyli się jak zawsze niezawodni partnerzy Stowarzyszenia: „SZKOŁA Z BAŚNI”, ,,LEGENDARNA WIEŚ GILÓW’’, KGW Gilów i Gola Dzierżoniowska, OSP w Gilowie oraz  parafia Gilów.

Wszyscy spisali się na medal. Festyn otworzyła dyrektor Szkoły Iwona Gomułkiewicz. Świetne występy wokalne, kabaretowe oraz taneczne w nowoczesnych układach, zaprezentowali uczniowie młodsi i starsi. Dało się zauważyć bardzo dobre, artystyczne przygotowanie uczniów przez kadrę pedagogiczną.

Na wszystkich gości czekały smakowitości swojskiej kuchni, popcorn, słodkie waty dla dzieciaków, loteria fantów, owocne licytacje gadżetów i dobra muzyka. Nie zawiodła najmłodszych Straż Pożarna, wizyta samochodów rajdowych oraz oferta ulubionych dmuchańców.

Dyrektor Szkoły w Gilowie Iwona Gomułkiewicz przekazała podziękowania za wsparcie i obecność dla Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z udanego festynu w Gilowie: