Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza XXXVI Sesja Rady Miejskiej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

XXXVI Sesja Rady Miejskiej w Niemczy

Nieobecność Radnych dwukrotnie nie pozwoliła na przeprowadzenie Sesji Rady Miejskiej w Niemczy i wprowadzenie do budżetu pozyskanych środków finansowych na inwestycje w Gminie.

Podczas XXXVI Sesji Rady Miejskiej w Niemczy udało się osiągnąć kworum, jednak 5 Radnych wstrzymało się od głosu przy uchwałach budżetowych.

Przedstawiamy wyniki głosowania:

• projekt uchwały Nr 48/2021 o zmianie uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Niemcza na lata 2021-2036

• projekt uchwały Nr 49/2021 w sprawie dokonania zmian w budżecie Miasta i Gminy Niemcza na 2021 rok.