Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy Mieszkańców Gminy Niemcza na spotkanie z Burmistrzem 14.07.2020r. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy Mieszkańców Gminy Niemcza na spotkanie z Burmistrzem 14.07.2020r.

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza zaprasza Mieszkańców Gminy Niemczy na zebranie, które odbędzie się dnia 14 lipca 2020 roku, o godz. 16.30 (wtorek), w  Niemczańskim Ośrodku Kultury, Rynek 35.

Proponowany porządek spotkania:

1. Otwarcie spotkania.
  2. Omówienie bieżących spraw Gminy Niemcza.
  3. Pytania od Mieszkańców.
  4. Sprawy różne.
  5. Zamknięcie zebrania.

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza serdecznie zaprasza Mieszkańców naszej Gminy do udziału w kolejnych spotkaniach, które będą miały charakter cykliczny, a odbywać się będą w każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 16.30 w Sali Widowiskowej NOK.

Celem spotkań Burmistrza z Mieszkańcami jest chęć rozmowy z nimi i informowanie o działaniach jakie zostają podejmowane przez Gminę jak i wysłuchanie potrzeb czy wskazówek, priorytetów ludzi którzy na co dzień funkcjonują w Gminie i są blisko problemów z jakimi w miarę możliwości chcemy się zmierzyć.