Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Niemczański Ośrodek Kultury

17 lipca 2021 w parku w Wilkowie Wielkim odbył się piknik rodzinno – charytatywny. Pomoc dla Antosia w rehabilitacji

17 lipca 2021 w parku w Wilkowie Wielkim odbył się piknik rodzinno – charytatywny. Celem który przyświecał organizatorom było zebranie funduszy na rehabilitację Antosia. Wśród atrakcji były m.in. dmuchane zamki dla dzieci, malowanie twarzy czy tatuaże brokatowe. Wystąpił niemczański zespół „Grodzianie”. Przybyli goście chętnie brali udział w licytacji przedmiotów, które zostały przekazane na licytację. Można było skosztować pysznych wypieków, potraw z grilla i wielu innych smakowitości. Wieczorem rozpoczęła się dyskoteka. Zebrano imponującą kwotę 17 600zł! Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dobro wraca!