Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Będzie nowy chodnik w Nowej Wsi Niemczańskiej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Będzie nowy chodnik w Nowej Wsi Niemczańskiej

W poniedziałek 6 listopada w Urzędzie Miasta i Gminy w Niemczy podpisane zostały umowy na budowę  nowego chodnika w Nowej Wsi Niemczańskiej. Umowę podpisał Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski skarbnik Gminy Niemcza Marta Żłobicka – Wnuk oraz wykonawca  Piotr Zbyl. Chodnik z kostki betonowej wraz ze schodami będzie stanowił dojście do budynku nr 37 w Nowej Wsi Niemczańskiej. Inwestycja realizowana będzie zgodnie z wolą mieszkańców z funduszu sołeckiego na rok 2023 sołectwa Nowa Wieś Niemczańska. Wykonawcą jest firma  ZBYLBRUK z Ząbkowic Śl. Zakończenie inwestycji planowane jest na  8 grudnia bieżącego roku.