Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dokumentacja DK8 dostępna w Urzędzie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dokumentacja DK8 dostępna w Urzędzie

W związku z „Rozbudową drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice)- Kłodzko wraz z budową obwodnic miejscowości ” informujemy że od dnia 27 maja 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Niemcza w pok. nr 7, dostępne są materiały oraz ankiety dotyczącej tej inwestycji. Przypominamy również, że w  dniu 04. czerwca 2019 r. od godz. 16  odbędzie się spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną rozwiązania projektowe dla tego zadania.Przed spotkaniem w godz. od 10 do 16  odbędzie się dyżur projektanta, podczas którego będzie można uzyskać odpowiedź na indywidualne pytania .