Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kolejny turnus wakacyjny wystartował.  Zapraszamy wszystkich na HIP HOP już jutro! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pierwszy dzień kolejnego turnusu wakacyjnego pod hasłem Niemcza jest super wystartował w poniedziałek 17 lipca. Zupełnie nowy skład ekipy podczas zajęć można obejrzeć w naszej relacji oraz na FB. Tym razem oprócz sportu, angielskiego, gitar, górę wzięły indywidualne  talenty wokalno – taneczne.

We wtorek o godz. 13 zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty taneczne Hip Hop, które poprowadzi gwiazda HIP HOP Kuba Ciąpała. Specjalnie dla nas wygospodarował dwa dni na wizytę w Niemczy tj. wtorek 18.07 i czwartek 20.07.

Zapraszamy o godz. 13.00 Zajęcia płatne (po 15 zł od zajęć, basen – 20 zł)

Codziennie można korzystać z zajęć popołudniowych w NOK tj. od godz. 13 zajęcia warsztatowe a w środę wyjazd na basen.

Poniżej pierwszy dzień turnusu wakacyjnego 17-21 lipca: