Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ogłoszenie o wykupie lokali mieszkalnych do 31 grudnia - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ogłoszenie o wykupie lokali mieszkalnych do 31 grudnia

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski przypomina o możliwości wykupu lokali mieszkalnych na rzecz dotychczasowych  najemców, którzy składając wniosek o wykup lokalu  do 31.12.2023 roku otrzymają bonifikatę przy zakupie w wysokości 95 % wartości nieruchomości. Przypinamy , że zgodnie z Uchwałą Nr XL/241/21 Rady Miejskiej w Niemczy z dnia 26 listopada 2021 r w 2024 roku obowiązywać będzie bonifikata 50%.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Nieruchomościami i Działalności Gospodarczej

tel. 74/83-76-994.