Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Przedszkole Publiczne gospodarzem Międzyprzedszkolnego Konkursu plastycznego "Ekologiczne cudaki" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Przedszkole Publiczne gospodarzem Międzyprzedszkolnego Konkursu plastycznego „Ekologiczne cudaki”

Dnia 20.03.2018r. w sali widowiskowej NOK - zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego, w którym udział wzięło 8 placówek przedszkolnych z powiatu dzierżoniowskiego oraz Samorządowe Przedszkole z Ciepłowód. Konkurs pod hasłem "Ekologiczne Cudaki" był działaniem ujętym w projekcie grantowym Przedszkola Publicznego w Niemczy. Przedszkola wykonywały prace przestrzenne wykorzystując nieużytki oraz surowce wtórne.

DSC 0087

Wszystkie prace konkursowe zostały nagrodzone. Przyznano również „nagrodę specjalną”, którą wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza pan Grzegorz Kosowski. Dziękujemy placówkom przedszkolnym, które wzięły udział w konkursie za ciekawe prace, a władzom miasta Niemczy za wsparcie rzeczowe w formie nagród. Całą uroczystość uświetniły występy: Leny Bilińskiej, która rozpoczęła konkurs piosenką „Wielki plan” oraz dzieci z grupy „Smerfy”, które przedstawiły teatrzyk ekologiczny „Na ratunek Ziemi”. Współorganizatorami konkursu byli:

mt_ignore: mt_gallery: