Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Relacja z piątkowego koncertu połączonego z mobilnym punktem szczepień na niemczańskim rynku - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W piątek 7 lipca na niemczańskim rynku w ramach cyklu „Piątkowe popołudnie z muzyką” odbył się koncert. W budynku biblioteki ustawiony został mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Przybyli goście mieli okazję skosztować darmowej zupy, dla dzieci został przygotowany dmuchany zamek oraz inne atrakcje, m.in. malowanie twarzy i zajęcia z animatorem. Mieszkańcy chętnie korzystali z punktu szczepień – 73 osoby zostały zaszczepione.