Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uczniowie z NSP Gilów w specjalnym nagraniu na Dzień Babci i Dziadka - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uczniowie z NSP Gilów w specjalnym nagraniu na Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie mają wielkie serca co często pokazują i za co im ogromnie dziękujemy. Ósmoklasiści podtrzymując tradycję wolontariatu odwiedzili ” Bacie i Dziadków”  w Domu Seniora w Roztoczniku, czym sprawili im wielką przyjemność z okazji ich święta. A kontynuując tradycję spotkań z babciami i dziadkami w Gilowie, w tym trudnym czasie szalejącej pandemii, przygotowali śpiewający występ oraz życzenia za pośrednictwem szkolnego  Facebooka. Za naszym pośrednictwem również przekazują życzenia.

Poniżej link do okolicznościowego występu oraz życzenia

Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie!

W dniu waszego święta,

pragniemy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia,

zdrowia, uśmiechu i marzeń spełnienia