Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza „Poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej w Powiecie Dzierżoniowskim - Termomodernizacja wielofunkcyjnego budynku przy ul. Ogrodowej 1 w Niemczy” - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„Poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej w Powiecie Dzierżoniowskim – Termomodernizacja wielofunkcyjnego budynku przy ul. Ogrodowej 1 w Niemczy”

Projekt polega na: termomodernizacji przegród poziomych i pionowych, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, modernizacja instalacji CO i kotłowni.

Wartość inwestycji 615 000,00 zł. Dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.