Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza UWAGA, WIZYTY W URZĘDZIE OGRANICZAMY TYLKO DO ZAŁATWIANIA SPRAW PILNYCH. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

UWAGA, WIZYTY W URZĘDZIE OGRANICZAMY TYLKO DO ZAŁATWIANIA SPRAW PILNYCH.

Pomieszczenia Urzędu Miasta i Gminy Niemcza nie są dostępne dla osób przychodzących z zewnątrz. Wizyty w Urzędzie ograniczamy tylko do załatwiania pilnych spraw.W ramach zminimalizowania kontaktu bezpośredniego zachęcam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Komunikat z dnia 16 marca 2020 r.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Niemcza,

w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego związanego z koronawirusem, pomieszczenia Urzędu Miasta i Gminy Niemcza nie są dostępne dla osób przychodzących z zewnątrz. Wizyty w Urzędzie ograniczamy tylko do załatwiania pilnych spraw.

W ramach zminimalizowania kontaktu bezpośredniego zachęcam do kontaktu telefonicznego i mailowego:

Urząd Miasta i Gminy  Niemcza,

sekretariat, tel. 74 8376 265,

 e-mail: sekretariat@um.niemcza.pl

fax +48 8376 280

lub poprzez platformę ePUAP.

Wszystkie osoby, które w najbliższych dniach planują załatwić sprawy
w Urzędzie, powinny sprawdzić czy istnieje możliwość ich realizacji np. poprzez złożenie wymaganych wniosków za pośrednictwem platform internetowych lub informacji telefonicznej.

Prosimy o dokonywanie wszelkich opłat podatków itp. drogą elektroniczną, informacja o numerach kont znajduje się na stronie BIP

Powyższe zalecenie podejmowane jest w trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i pracowników administracji samorządowej.

BĄDŹMY ZA SIEBIE ODPOWIEDZIALNI!

Dane kontaktowe poszczególnych referatów i ich pracowników:

WYKAZ PRACOWNIKÓW UMIG NIEMCZA

komunikat 16 marzec