Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Współpraca KS Niemczanka Niemcza i PGP "BAZALT" S.A. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Współpraca KS Niemczanka Niemcza i PGP „BAZALT” S.A.

Współpraca i grupowe działania to ważny element rozwoju. Pokazało to spotkanie Przedsiębiorstwa Górniczo-Produkcyjnego „BAZALT S.A. oraz Klubu Sportowego Niemczanka Niemcza, które odbyło się 6 listopada 2023 roku w sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

W spotkaniu udział wzięli Prezes KS Niemczanka Paweł Jęrowski, Kierownik Kopalni Kośmin Zenon Toczek, Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski oraz członkowie Klubu wraz z rodzicami.

Najmłodszym uczestnikom zostały przekazane komplety dresowe oraz stroje meczowe, których sponsorem jest Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne „BAZALT” S.A. Będą one ważnym elementem wyposażenia drużyny oraz symbolem rozpoczęcia współpracy partnerskiej.

Kierujemy serdeczne podziękowania do PGP „BAZALT” S.A. za chęć i pomoc w rozwoju naszego niemczańskiego Klubu Sportowego, a w szczególności dla Kierownika Kopalni Zenona Toczka oraz  pracownika Iwony Zielińskiej.