Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zachęcamy do skorzystania z konsultacji prowadzonych przez Fundację Merkury. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji prowadzonych przez Fundację Merkury.

Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich w nawiązaniu do współpracy partnerskiej pomiędzy Powiatem Dzierżoniowskim a gminami powiatu dzierżoniowskiego w zakresie doradztwa dla organizacji pozarządowych świadczonego przez Fundację Merkury z Wałbrzycha przesyła w załączeniu informację o realizacji powyższych usług za I półrocze 2020 r.

Ponadto poniżej podajemy terminy kolejnych konsultacji dla trzeciego sektora z naszego powiatu tj.:

• 27 sierpnia 2020 r. ( czwartek)
  • 9 września 2020r. (środa)
  • 23 września 2020r.( środa)
  • 7 października 2020 r. (środa)
  • 21 października 2020r. (środa)
  • 17 listopada 2020 r. (wtorek)
  • 26 listopada 2020r. (czwartek)
  • 8 grudnia 2020r. (wtorek)
  • 17 grudnia 2020 r. (czwartek)
  • 29 grudnia 2020 r. (wtorek).

Przypominamy , że odbywają się one w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 38, pokój 216 w godzinach od 14.00 do 18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 74 832 52 29.

Dodatkowo przedstawiciel Fundacji na bieżąco wg potrzeb współpracuje również w formie e-maila w celu zapewnienia Państwu pomocy.

Jednocześnie w celu polepszenia naszej współpracy na rzecz organizacji z naszego Powiatu zachęcam Państwa do informacji zwrotnej czy macie Państwo jeszcze inne propozycje, które dla dobra III sektora  można zgłosić,  omówić, udoskonalić… .

W tej sprawie proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny  z pracownikami Wydziału tj.:

Renata Dawiec– inspektor

Marzena Krzyśko- starszy inspektor.

e-mail: so@pow.dzierzoniow.pl

Rozliczenie za I półrocze 2020 Fundacja Merkury