Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy dzieci w wieku 4-11 lat na wyścig kolarski w niedzielę 13 sierpnia w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza na wyścig kolarski SOWIOGÓRSKI TOUR 2023, który odbędzie się 12-13 sierpnia.

Wyścig odbywa się w trzech etapach:

1 etap Ostroszowice- Ostroszowice

1. etap Dzierżoniów – Przełęcz Woliborska
  2. etap Niemcza – Niemcza

Ostatni etap w dniu 13 sierpnia tj. w niedzielę będzie odbywał się na terenie Niemczy.

W Niemczy biuro wyścigu będzie znajdowało się na terenie Hotelu Niemcza SPA.

W wyścigu mogą wziąć udział chętne dzieci, które zgłoszą się do biura wyścigu o godz. 12.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Wszyscy chętni powinni posiadać strój sportowy, kask i rower. Zgłoszeń dokonują rodzice.

W niedzielę 13 sierpnia jako pierwszy wystartuje wyścig dzieci o godz. 13.00.

Oraz kolejne zaplanowane na niedzielę wyścigi:

Dzieci 100-300 metrów start godzina 13:00

Amator 6 km godzina 13:30

Junior 6 km godzina 14:30

Junior młodszy 6 km godzina 15:30

ELIT KOBIET 6 km godzina 16:00

Juniorka 6 km godzina 16:30

Juniorka młodsza 6 km godzina 17:30

O wyścigu będziemy jeszcze informować.

poniżej plakat i mapa wyścigu:

poniżej trasa wyścigu w Niemczy: