Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza DNI NIEMCZY już w sobotę 24 września od godz. 14.00. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem wydarzenia. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W tym roku po długiej przerwie  zaraszamy na XXVI DNI NIEMCZY, w sobotę 24 września na niemczańskim Rynku.  Zgodnie z tradycją, Niemcza organizuje dni miasta we wrześniu i jest to związane z wrześniowym triumfem grodu Niemczy w roku 1017. W tym roku obchodzimy 1005 rocznicę zwycięskiej obrony Grodu Niemczy i z tej okazji o godz. 17.00 w programie  Dni Niemczy zaplanowany został JUBILEUSZOWY ORSZAK PARADNY połączony z uroczystością otwarcia Dni Niemczy 2022.

W orszaku będą uczestniczyć motocykliści z Niemczy, Dzierżoniowa oraz Ziębic.

Jednocześnie informujemy, że uroczystość otwarcia o godz. 17.00 będzie połączona z wręczeniem nagród dla uczestników konkursu „WAKACJE Z NIEMCZĄ”.

Zapraszamy wszystkich do udziału ze względu na  dobrą  zabawę przy sprawdzonych zespołach muzycznych oraz ciekawy program estradowy i liczne atrakcje towarzyszące.Dodatkowo bogaty bufet, do którego ze swojską ofertą dołączą Koła Giospodyń Wiejskich z terenu Gminy Niemcza.

Dla naszych młodych i najmłodszychuczestników Dni Niemczy w ofercie m.in. autodrom (autka-zderzaki), eurobungee, dmuchańce oraz specjalna, ośmiometrowa, dmuchana ścianka wspinaczkowa! Dzieciaki będą mogły pomalować sobie twarz, kupić watę cukrową i inne przysmaki, a dodatkowo do ich dyspozycji będą też wozy strażackie, którymi będzie można wybrać się na krótką przejażdżkę.

Poniżej plakat wydarzenia: