Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Daniel Piwowarczyk zdobywa kolejne dwa szczyty Korony Europy i promuje Niemczę - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Daniel Piwowarczyk zdobywa kolejne dwa szczyty Korony Europy i promuje Niemczę

 

Daniel Piwowarczyk nie zwalnia tempa i podbija kolejne szczyty, a razem z nim flaga Niemczy dociera do kolejnych zakątków świata.
Znalazła się na najwyższym szczycie Lichtensteinu Grauspitze – 2599 m n.p.m.

Był to dla Daniela 19 zdobyty szczyt z Korony Europy.

Flaga Niemczy zawitała również do Barcelony, gdzie przy Świątyni Sagrada Familia trzymana jest przez Daniela z synem Olkiem.

Dotarła również do takich miejsc jak Sant Jeroni – 1235 m n.p.m. najwyższy szczyt Montserrat, szlak przez Canal Sant Jeroni, szczyt Montseny Turo de I’Home- 1705 m n.p.m. oraz przełęcz Port de Cabus 2302 m n.p.m. gdzie Daniel prezentuje flagę wraz z Olkiem.

Kolejny punkt z listy został odhaczony, czyli najwyższy szczyt Andory Coma Pedrosa– 2943 m n.p.m., który jest 20 szczytem Daniela do Korony Europy.

Daniel 11 lipca 2023 roku został nagrodzony przez Burmistrza Miasta I Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego za promocję Niemczy:

„Pragnę wyróżnić dzielnicowego Gminy Niemcza: sierżanta sztabowego Daniela Piwowarczyka, który w sposób godny szacunku poprzez swoje pasje i zaangażowanie stał się wzorem aktywnego policjanta, promującego Policję oraz miasto, w którym pełni służbę, czyli Niemczę.

Pan Daniel promował Niemczę, uczestnicząc w maratonie Ślężańskim, zdobył najwyższe szczyty Korony Gór Polski, zdobywa też kolejne szczyty Korony Gór Europy i w tym roku zdobył najwyższy szczyt Europy Mont Blanc 4807,81 m n.p.m. Choć zdobywa najwyższe szczyty Europy, to nie zapomina nigdy o swojej pracy i Niemczy. Zawsze poprzez flagę, koszulkę, gadżety promuje nas podczas realizowania własnych pasji sportowych. Obecnie jest w Czarnogórze, gdzie zdobywa kolejne szczyty Korony Gór Europy. W tym, jak się dowiedzieliśmy, wspiął się na najwyższy Zla Kolata i tam też na pewno nie zapomniał zabrać niemczańskiej flagi.

W podziękowaniu za jego budującą postawę i we wsparciu kolejnych wypraw pragnę na ręce Pani Komendant wręczyć ufundowany przeze mnie voucher na rzecz dalszego rozwijania pasji,
propagowania zaszczytnej służby w Policji oraz promowania Gminy Niemcza dla sierż. szt. Daniela Piwowarczyka”.